UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Example
ca: Exemple

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Available components
ca: Components disponibles

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: @current of @total
ca: @current de @total
