UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Available components
cy: Cydrannau sydd ar gael
