UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Footer
da: Sidefod

en: Example
da: Eksempel

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Available components
da: Tilgængelige komponenter

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: @current of @total
da: @current af @total
