UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Available components
el: Διαθέσιμα συστατικά

en: Slot
el: Σχισμή

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: @current of @total
el: @current από @total
