UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: @current of @total
et: @current / @total
