UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Example
fi: Esimerkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Available components
fi: Käytettävissä olevat komponentit

en: Slot
fi: Paikka

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: @current of @total
fi: @current / @total
