UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
