UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
