UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Footer
hu: Lábléc

en: Example
hu: Példa

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Available components
hu: Elérhető összetevők

en: Slot
hu: Hely

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: @current of @total
hu: @current / @total

en: Available styles
hu: Elérhető stílusok
