UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Footer
ja: フッター

en: Example
ja: 例

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Available components
ja: 利用可能なコンポーネント

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: @current of @total
ja: @total 中の @current

en: Available styles
ja: 利用できるスタイル
