UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
