UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Example
lv: Piemērs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
