UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Footer
nl: Voet

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Available components
nl: Beschikbare besturingselementen

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Header title
nl: Header-titel

en: @current of @total
nl: @current van @total
