UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: @current of @total
nn: @current av @total
