UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Example
oc: Exemple

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: @current of @total
oc: @current sus @total
