UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Example
pl: Przykład

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Available components
pl: Dostępne komponenty

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: @current of @total
pl: @current z @total
