UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
