UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Footer
ru: Подвал

en: Example
ru: Пример

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Available components
ru: Доступные компоненты

en: Slot
ru: Позиция

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Header title
ru: Название в шапке

en: @current of @total
ru: @current из @total
