UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Example
sk: Príklad

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
