UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Footer
sv: Sidfot

en: Example
sv: Exempel

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Available components
sv: Tillgängliga komponenter

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: @current of @total
sv: @current av @total
