UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
