UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Setting
ur: ترتیب
