UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Example
vi: Ví dụ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Available components
vi: Các thành phần có sẵn

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: @current of @total
vi: @current trên @total
