UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: RSS feed
fa: خوراک RSS

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری
