UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Themes
he: עיצובים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Content Above
he: תוכן מעל

en: Content Below
he: תוכן מתחת

en: mobile
he: ניידים

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט
