UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Themes
jv: Téma

en: Book navigation
jv: Navigasi buku

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
