UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Themes
bg: Теми

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
