UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Themes
ca: Temes

en: Book navigation
ca: Navegació del llibre

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: mobile
ca: mòbil

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Social Bar
ca: Barra social

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)

en: Hero (full width)
ca: Destacat (amplada completa)
