UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд
