UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Options
cy: Dewisiadau
