UI Suite USWDS (3.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Create
ka: შექმნა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Medium
ka: საშუალო

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: New
ka: ახალი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
