UI Suite USWDS (3.0.0-alpha7) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Options
el: Επιλογές

en: Create
el: Δημιουργία

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Search settings
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Medium
el: Μέσο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: By
el: Από

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Basic
el: Βασική

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Last
el: Τελευταίο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: First
el: Πρώτο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: New
el: Δημιουργία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Links related to the active user account
el: Σύνδεσμοι σχετικοί με τον ενεργό λογαριασμό χρήστη

en: Site information links
el: Σύνδεσμοι πληροφοριών ιστοτόπου
