UI Suite USWDS (4.0.1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Close
mr: बंद
