UI Suite USWDS (4.0.2) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: RSS feed
az: RSS

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Medium
az: Orta

en: By
az: Tərəfindən

en: Basic
az: Əsas

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Last
az: Son

en: Close
az: Bağlı

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Links related to the active user account
az: Aktiv istifadəçi hesabı ilə əlaqəli bağlantılar

en: Site information links
az: Sayt məlumat bağlantıları

en: Site section links
az: Sayt bölməsi bağlantıları
