UI Suite USWDS (4.0.2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Create
gu: બનાવો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
