UI Suite USWDS (4.0.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: RSS feed
ta: RSS ஊட்டு

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: பட்டி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைப்புக்கள்
