UI Suite USWDS (4.0.3) - en to ms translation catalogue (34 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: RSS feed
ms: Suapan RSS

en: Search
ms: Carian

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Name
ms: Nama

en: Help
ms: Bantuan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Email
ms: E-mel

en: Options
ms: Opsyen

en: Create
ms: Cipta

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Footer
ms: Pengaki

en: Custom
ms: Tersuai

en: Search settings
ms: Seting carian

en: Medium
ms: Sederhana

en: By
ms: Oleh

en: Basic
ms: Asas

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Close
ms: Tutup

en: Menu settings
ms: Pengesetan menu

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: First sidebar
ms: Bar sisi pertama

en: Second sidebar
ms: Bar sisi kedua

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Text Formats
ms: Format Teks
