UI Suite USWDS (4.1.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
