UI Suite USWDS (4.1.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Options
sl: Možnosti

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Medium
sl: Srednja

en: Basic
sl: Osnovno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Close
sl: Zapri

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
