UI Suite USWDS Paragraphs (3.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Card
az: Kart

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: Wide (1090)
az: Geniş (1090)
