UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: error
gl: erro

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: settings
gl: opcións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: link
gl: ligazón

en: Error
gl: Erro

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Warning
gl: Alerta

en: Items
gl: Elementos

en: Media
gl: Medios

en: help
gl: axuda

en: comment
gl: comentario

en: cancel
gl: cancelar

en: info
gl: información

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.
