UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: error
km: កំហុស

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Large
km: ធំ

en: Error
km: កំហុស

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Heading
km: ក្បាល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Items
km: ធាតុ

en: Media
km: មេឌៀ

en: help
km: ជំនួយ

en: comment
km: មតិយោបល់

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។
