UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: error
mn: алдаа

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Large
mn: Том

en: link
mn: холбоос

en: Error
mn: Алдаа

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: info
mn: мэдээлэл
