UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: On
ne: माथि

en: error
ne: त्रुटि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Center
ne: केन्द्र

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Error
ne: त्रुटि

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Media
ne: मिडिया

en: info
ne: जानकारी
