UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Large
ku: گەورە

en: Error
ku: هەڵە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: help
ku: یارمەتی

en: comment
ku: بۆچوون

en: info
ku: زانیاری
