UIkit (8.x-2.0-alpha4) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Container
no: Beholder

en: Layout
no: Utforming

en: Basic Settings
no: Grunnleggende innstillinger

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Member for
no: Medlem i

en: Changed
no: Endret

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner

en: Drag to re-order
no: Dra og slipp for å forandre rekkefølgen

en: Breadcrumbs
no: Navigasjonssti

en: Navigation bar
no: Navigasjonslinje

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
no: Ordne rekkene etter numerisk vekt istedenfor trekking.

en: Show row weights
no: Vis radvekter

en: Hide row weights
no: Skjul rekkevekter

en: You have unsaved changes.
no: Du har ulagrede endringer.
