UIkit (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Other
kk: Басқа

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз
