UIkit (8.x-2.11) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: new
hu: új

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Tools
hu: Eszközök

en: Changed
hu: Módosítva

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Drag to re-order
hu: Átrendezés húzással

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hu: A sorok újrarendezése húzás helyett numerikus súlyuk alapján.

en: Show row weights
hu: Sorok súlyának mutatása

en: Hide row weights
hu: A sorok súlyának elrejtése

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Primary tasks
hu: Elsődleges feladatok

en: Secondary tasks
hu: Másodlagos feladatok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: You have unsaved changes.
hu: Nem mentett változások vannak.

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
