UIkit (8.x-2.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
