UIkit (8.x-2.7) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: new
nl: nieuw

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Layout
nl: Lay-out

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Other
nl: Andere

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: The file referenced by the !name field does not exist.
nl: Het bestand waarnaar verwezen wordt in het !name veld bestaat niet.

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
